Wódka weselna

“Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.“

Auguste Bekannte

Hurtownia alkoholi i wódki na wesele

Zdajemy sobie sprawę, jak wyjątkowym dniem jest dzień ślubu i wesele. Jest to dzień w którym Państwo Młodzi dzielą się swoim szczęściem z zaproszonymi gośćmi. Wszystko to zwyczajowo odbywa się w atmosferze wielkiego święta przy kieliszku dobrego alkoholu. Wino, wódka czy szampan nie jest tego dnia najważniejszy, ale nikt nie chce aby wesele było zapamiętane jako to, na którym zabrakło alkoholu. Aby goście dobrze się bawili istotny jest także jego dobór.

Organizacja samego ślubu oraz wesela jest bardzo czasochłonna i często zbyt mocno angażuje Państwa Młodych oraz najbliższą rodzinę, dlatego chcemy zdjąć choć ten jeden obowiązek z barków organizatorów i zająć się tym za nich.

Przygotowaliśmy kilka rozwiązań ułatwiających zakupy:

1. Doradztwo w zakresie wyboru rodzaju i ilości alkoholu.

2. Możliwość dostarczenia zamówienia do domu lub na salę weselną.

3. Możliwość zwrotu części zamówienia po weselu.

Wódka na wesele – Śląsk

Wesele oraz poprzedzająca je ceremonia ślubu to dla wielu osób najważniejszy dzień w życiu. Naturalnie chcemy, aby był jak najbardziej udany i dopracowany. Dlatego planowanie tego wydarzenia zaczyna się wiele miesięcy wcześniej. Trzeba określić liczbę gości, miejsce, wybrać potrawy oraz trunki. Może wydawać się, że nie stanowi to trudnego zadania, ale w trakcie ustalania szczegółów często dochodzi do komplikacji. W kwestii takiej, jak wódka na wesele hurtownia Taniawódka.pl powstała właśnie po to, aby pomóc Państwu w organizacji tego wyjątkowego dnia. Oferujemy najwyższej jakości trunki, pochodzące z legalnego źródła, z akcyzą, dostarczane pod wskazany adres. Asortyment obejmuje wiele gatunków wódek na wesele, whisky, burbonów, koniaków, win, win musujących i bogaty wybór alkoholi kolorowych, takich jak: gin, rum, tequila czy likiery.

Na stronie znajdują się cenniki, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem zamówienia. Ceny poszczególnych alkoholi mogą zmieniać się z miesiąca na miesiąc, co warto wziąć topod uwagę przy planowaniu wesela. W przypadku wódki na wesele, koszt jednej butelki skalkulowany jest pod ofertę imprezową, czyli dla zamówienia min. 60 sztuk. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów. Oferujemy promocje, rabaty oraz zniżki dla stałych klientów. Staramy się, aby wódka na wesela znajdowała się na atrakcyjnym poziomie cenowym. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jeżeli potrzebna Państwu najlepsza wódka weselna hurtownia Taniawódka.pl zawsze stanie na wysokości zadania. Jesteśmy terminowi oraz rzetelni, a dostarczana przez nas wódka na wesela jest dostępna do odbioru w ciągu dwóch, najpóźniej czterech dni od złożenia zamówienia.

Wódka weselna – hurtownia

Wódka jest jednym z najpopularniejszych alkoholi, które zamawia się na imprezy okolicznościowe, a szczególnie na wesele. Dlatego przygotowaliśmy ofertę w taki sposób, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Hurtownia wódki na wesele Taniawódka.pl sprzedaje takie renomowane marki jak: Absolut, Finlandia, Sobieski, Żołądkowa oraz wiele innych. Jeżeli nie wykorzystają Państwo całości zamówienia, proponujemy możliwość zwrotu towaru.

Wódka na wesela powinna pojawić się w liczbie równej zaproszonym gościom. To podstawowa reguła, która zagwarantuje, że podczas przyjęcia nie zabraknie alkoholu. Oczywiście, są pewne wyjątki – jeśli odbędą się poprawiny, zdecydowanie należy kupić więcej butelek. Podobnie dzieje się w przypadku, gdy wydarzenie będzie miało miejsce na wsi, gdzie mieszkańcy często urządzają tzw. bramy. Aby przez nie przejechać, trzeba „zapłacić” alkoholem. Za opłatę może posłużyć specjalnie zakupiona wódka weselna.

Warto też zdecydować, z jakiej półki cenowej będzie pochodziła wódka na wesele hurtownia Taniawódka.pl oferuje produkty luksusowe, czyli J. A. Baczewski oraz Ostoya, a także te bardziej popularne, np. Wyborowa czy Żubrówka. Miłośnikom polskiego tradycyjnego smaku i niezmiennej elegancji polecić możemy markę Pan Tadeusz. Z kolei Palace to trunek o niepowtarzalnym smaku. Zamówioną wódkę na wesele najlepiej podawać w wiaderkach z lodem. Nie zapomnijmy także, aby każdy z gości miał łatwo sięgnąć po kieliszki. Dzięki temu wódka na wesele będzie przez cały czas dostępna dla każdego, kto ma na nią ochotę.

Poza wódką weselną dobrze będzie też zamówić kilka rodzajów czerwonego oraz białego wina, zarówno wytrawnego, jak i słodkiego lub półsłodkiego, a także ewentualnie alkohole kolorowe, aby goście mieli w czym wybierać. Nie zapominajmy naturalnie o szampanie – przecież Para Młoda musi wznieść toast za pomyślne życie! Dodatkową atrakcją mogą być trunki regionalne.

Jeżeli interesuje Państwa konkretny rodzaj alkoholu bądź też najlepsza wódka na wesele Śląsk to region, gdzie działa nasza firma. Produkty dowozimy w każde miejsce w kraju, zawsze na czas. Zapraszamy do współpracy.

Oferta weselna – tanie alkohole

Stałym elementem większości tradycyjnych, polskich przyjęć weselnych jest alkohol. Wódka i inne napoje alkoholowe od lat niezmienne pojawiają się na stołach weselników. Dla pary młodej to kolejna stresująca kwestia, o którą muszą zadbać, organizując wesele. Może ona jednak odejść w zapomnienie, jeśli zdecydują się Państwo na usługi naszej hurtowni alkoholi. Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także doradztwo w sprawie rodzaju i ilości zamawianego alkoholu oraz jego transport w dowolne miejsca na terenie całego kraju – również bezpośrednio na salę weselną. Niewątpliwym atutem jest także możliwość zwrotu części zamówienia, jeśli nie uda się go wykorzystać. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ważny jest dla nas kontakt oraz rozmowa z Państwem, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza lub telefon w razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości.

czytaj więcej

Tanie alkohole na wesele

Wiemy, jak kosztownym przedsięwzięciem jest zorganizowanie przyjęcia weselnego, zwłaszcza przy dużej ilość gości. Chcąc odciążyć nieco Państwa budżet, nasza hurtownia ma do zaoferowania tanie alkohole na wesele. Atrakcyjne ceny zależne są od ilości zamawianych butelek, a zaczynają się już od 60 sztuk. Jednakże im większe zamówienie, tym większy rabat możemy Państwu zaoferować. Cena zależna jest także od aktualnych promocji, związanych na przykład z wyczerpywaniem się alkoholu danej marki. Warto śledzić naszą stronę internetową w celu upolowania jak najkorzystniejszych okazji. Okazyjne ceny idą w parze ze znakomitą jakością, ponieważ nasz alkohol pochodzi ze sprawdzonych, legalnych źródeł.

Alkohole na wesele – oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno różne marki wódki – od tańszych, popularnych po nieco droższe, koneserskie – jak i inne napoje alkoholowe. Do wyboru są między innymi marki takie jak: Finlandia, Pan Tadeusz, Wyborowa, Żubrówka Biała i wiele innych. Dodatkowo do zamówionej wódki istnieje możliwość dobrania win – również musujących – whisky, burbonu lub koniaku. Jeśli interesuje Państwa inny rodzaj alkoholu, który nie znajduje się w ofercie na naszej stronie internetowej, zapraszamy do kontaktu w formularzu lub telefoniczne.

ABY ODWIEDZIĆ TĄ STRONĘ, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 18 LAT.

Proszę potwierdzić swój wiek.